Oferty pracy

Doradca techniczny ds. metrologii i pomiarów

Firma ROTOR w związku z poszerzeniem zakresu swojej działalności poszukuje do swojego grona specjalisty ds. metrologii i pomiarów. Praca biurowo-wyjazdowa. Teren działalności woj. Pomorskie.

Obowiązki:

  • Sprzedaż urządzeń kontrolno – pomiarowych
  • Szkolenie pracowników w zakresie korzystania z urządzeń kontrolno – pomiarowych
  • Szkolenie klientów z zakresu korzystania z urządzeń kontrolno – pomiarowych
  • Wykonywanie pomiarów w centrum pomiarowym ROTOR
  • Kontakt z klientami w zakresie narzędzi pomiarowych oraz koordynowanie montażu i napraw urządzeń pomiarowych
  • Monitorowanie realizacji zleceń, rozwiązywanie bieżących problemów i ustalanie priorytetów
    w uzgodnieniu z działami współpracującymi
  • Prowadzenie rejestru urządzeń kontrolno – pomiarowych a także zapewnienie ich prawidłowego utrzymania i konserwacji
  • Tworzenie instrukcji w zakresie utrzymania i walidacji urządzeń kontrolno- pomiarowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne ze znajomością metrologii
  • Dobra znajomość zagadnień metrologicznych
  • Umiejętność i doświadczenie w obsłudze sprzętu kontrolno – pomiarowego
  • Dobra znajomość programów MS. Office
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziane
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na przyswajanie wiedzy

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy   praca@rotor.pl

Zgadzam się na przetwarzanie przez PH ROTOR Sp. J. P. Hapaniuk & Leszek Glaza    ul. Przemysłowa 3B 84-200 Wejherowo danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.